قیمت انواع ادکلن مردانه

دانستن قیمت انواع ادکلن مردانه به شما کمک بسیار زیادی در هنگام خرید ادکلن خواهد نمود تا اولا سر شما در قیمت کلاه نرود و دوم اینکه یکی از معیار هایی شناخت ادکلن برند اصل از تقلبی آن قیمت آن نیز میباشد البته نباید فراموش کرد که بالا بودن قیمت ادکلنی به تنهایی دلیل اصل بودن آن نیست.در این مطلب نام چندین برند ادکلن معروف و اصل به همراه قیمت و توضیحاتی در خصوص بو و نت هایی آمده آماده است امیدوارم توانسته باشد کمی به شما نمایید

 

نام ادکلن: Uomo

قیمت (تومان) 340.000

توضیحات :یومو از رایحه‌ای گرم و شیرین برخوردار است و حضور فندق، شکلات و قهوه تناسب خوبی با رنگ قهوه‌ای آن دارد.

نام ادکلن:La Homme Black 

قیمت:84.000 تومان

توضیحات:طرحی از ادکلن شناخته شده لانویت از برند ایوسن لورن که در سال 2014 توسط ریو کالکشن معرفی شد

نام ادکلن:Lalique Encre Noire Sport

قیمت:165.000 تومان

توضیحات:این عطر رایحه ای تلخ و چوبی دارد اما روایح مرکباتی به آن اضافه شده اند و رنگ و بوی اسپرت و بهاری به آن بخشیده اند

نام ادکلن:Hugo Red

قیمت:175.000 تومان

توضیحات:این ادکلن رایحه‌ای شیرین، میوه‌ای و مرکباتی دارد و رایحه ریواس و آناناس آن را نسبت به کارهای دیگر متفاوت کرده است.

نام ادکلن:Jaguar Classic red

قیمت:95.000 تومان

توضیحات:این محصول و کلاسیک گلد دو محصول جدید خانواده عطرسازی جگوار میباشند که در سال 2013 وارد بازار شدن دو با توجه به قیمت استثنائی و کیفیت خوبشان، صبحانه آنلاین استفاده از آنها را به شما دوستان عزیز توصیه میکند.

نام ادکلن:Racing Red

قیمت:125.000 تومان

توضیحات:این نسخه از فراری با حفظ ملایمت و اسپرت بودن خط بوی سابق خود اینبار با هیجانی بیشتر و پخش بوی بالاتر از قبل بوسیله استوقدوس و آرتمیزیا و در ادامه کار در نهایت خط با بوی مطبوع و ماندگار چرم به سمت شیرینی دلپذیری میرود.

نام ادکلن:Encounter Fresh

قیمت:170.000 تومان

توضیحات:انکانتر فرش رایحه‌ای خنک داشته و کاملا مناسب روزهای گرم است. رایحه این ادکلن ترکیبی از رایحه‌های ادویه‌ای، مرکباتی و چوبی است و همین چندگانگی آن را جذابتر ساخته است.

نام ادکلن:Pour Homme Oud Noir

قیمت:255.000 تومان

توضیحات:همانطور که از نام این محصول پیداست با رایحه‌ای مبتنی بر عود مواجه هستیم که ادویه‌جات معطر و در مرتبه بعدی رایحه چرم و چوب‌های جنگلی آن را تکمیل کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *